Bankiety i gale firmowe we Wrocławiu

 

W Szafie rodzi się nieskończona ilość kreatywnych pomysłów związanych z organizacją wystawnych bankietów i uroczystych gal firmowych.

Bankiety dla firm, uroczyste gale we Wrocławiu, jak i wszelkie inne imprezy firmowe, to eventy wymagające niezwykłej precyzji w ich zaplanowaniu oraz organizacji. Wrażenie, jakie uda się wywrzeć na gościach, wiąże się z sukcesem firmy oraz osiągnięciem zamierzonego przez nią celu. Dlatego właśnie podchodzimy do organizacji kompleksowo – osobiście dbając o każdy szczegół.

Zadaniem naszej wrocławskiej agencji eventowej jest stworzenie atmosfery, która na długo zapisze się we wspomnieniach Twoich partnerów biznesowych oraz pracowników. Dzięki nam zyskasz pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, a organizacja bankietu czy gali pozwoli Twojej firmie wykreować oczekiwany wizerunek, zyskać prestiż oraz wzmocnić obecną pozycję rynkową. Niezależnie od tego, jaki jest powód planowanej przez Ciebie organizacji eventu, z nami z pewnością poczujesz satysfakcję z podjętego przedsięwzięcia, a przy tym spokój i pewność już od początku.

bankiety dla firm wrocław

Zajmujemy się organizacją bankietów we Wrocławiu zarówno tych  bardziej kameralnych, jak i dużych, wymagających większego zaangażowania i pracy. Wierzymy, że profesjonalne podejście do organizacji eventów dla firm i kompleksowość oferowanych usług pozwala nam pomyślnie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Bankiety dla firm Wrocław – zaufaj naszemu doświadczeniu i miej pewność udanej imprezy firmowej

Lata doświadczenia na lokalnym rynku sprawiły, że dziś wiemy najlepiej, jaki catering najlepiej spełni oczekiwania naszych Klientów i które miejsce będzie najbardziej pasować do danej konwencji. Nabyta w tej branży intuicja bezbłędnie podpowiada nam, czym kierować się w poszukiwaniach ciekawego zespołu muzycznego lub wyjątkowej niespodzianki, by goście nie mogli oderwać oczu od przygotowanych atrakcji na eventy.

Tworzymy wyjątkowe i zaskakujące bankiety w dobrym stylu

Każde kolejne zlecenie jest dla nas szansą przeżycia nowej, inspirującej i wspaniałej przygody.  Dlatego do powierzonych nam zadań podchodzimy z kreatywnością, prezentując scenariusz imprezy, który wykracza poza utarte schematy. Zawsze staramy się, by organizowane przez nas bankiety dla firm zapamiętane zostały jako te wyjątkowe, ciekawe i zaskakujące, a przy tym bardzo eleganckie i przygotowane w dobrym stylu.

Proponujemy jasne warunki współpracy przy organizacji bankietów i imprez firmowych

Współpracę rozpoczynamy od rozmowy, w trakcie której szczegółowo pytamy o oczekiwania, charakter firmy oraz wstępną wizję. Działamy na zasadzie dialogu, nie tylko uważnie przysłuchując się wyobrażeniom Klientów, ale i chętnie doradzając, podsuwając pomysły, aż ostatecznie przedstawiając starannie przygotowany plan.

Nim przejdziemy do realizacji zadania, zawsze wcześniej konsultujemy nasze zamierzenia, informując dokładnie o przewidzianych wydatkach związanych z organizacją imprezy firmowej. Pozostajemy w stałym kontakcie, na życzenie zawsze chętnie szczegółowo informując o tym, co udało nam się już wykonać. Mimo tego, że odciążamy Cię ze wszystkich obowiązków, przejmując odpowiedzialność za ich pomyślne wypełnienie, to wciąż Ty pozostajesz głównym organizatorem bankietu i masz wpływ na każdy jego element. Praca z nami nie jest dla Ciebie ryzykiem – od samego początku masz pewność, że Twoim eventem firmowym zajmują się profesjonaliści.

organizacja bankietów wrocław

Organizowane przez nas bankiety dla firm i gale są starannie przeprowadzonymi wydarzeniami. Proponujemy profesjonalną organizację eventów, w skład której wchodzi technika sceniczna (nagłośnienie, oświetlenie, scena) oraz obsługa techniczna i multimedialna. Nad całością czuwa zespół specjalistów, w tym także doświadczony i sprawdzony już przed nas konferansjer.

Poniżej przedstawiamy usługi, z jakich możesz skorzystać w ramach powierzenia organizacji bankietu naszej firmie eventowej. Chętnie zajmiemy się tym, co sprawia Ci trudność i co chciałbyś powierzyć  specjalistom. Jeśli jednak czujesz, że oddane w nasze ręce organizacji pełnego wydarzenia będzie lepszym rozwiązaniem – nie zwlekaj! Zawsze gotowi jesteśmy do realizacji wymagających zadań!

Dobrze dobrana lokalizacja i catering we Wrocławiu i okolicach

Głównym obszarem naszych działań jest Wrocław i okolice. Sprawdziliśmy dotąd wiele lokalizacji na Dolnym Śląsku, dzięki czemu mamy dziś dostęp do najpiękniejszych sal bankietowych, eleganckich hoteli i wytwornych restauracji. Dzięki doświadczeniu wiemy, jakie warunki oferuje każda z nich i bez trudu dopasowujemy miejsce do stylu uroczystości.

Wytworne menu daje szansę odkrycia nowych smaków oraz rozkoszowania się tym, co znane i od zawsze niezwykle na bankietach cenione. Posiłki przygotowywane są w zgodzie z charakterem przyjęcia i idealnie komponują się z przebiegiem wydarzenia. Istnieje możliwość połączenia tradycyjnej formy serwowania dań przy stołach z bogatym bufetem szwedzkim oraz niewielkimi przekąskami, po które goście mogą sięgnąć w każdym momencie.

Scenariusz i oprawa artystyczna

Opracujemy dla Ciebie unikalny scenariusz i zorganizujemy doskonale dobraną do bankietu oprawę artystyczną. Przypilnujemy, by wszystko odbyło się zgodnie z planem, a muzyka przyjemnie wprowadzała gości w odpowiedni nastrój. Zapewniamy niesamowite atrakcje, w tym między innymi olśniewające pokazy tańca, występy największych gwiazd oraz spektakularne koncerty. Gotowi jesteśmy do podjęcia się nawet najbardziej śmiałych wyzwań – chętnie przygotowujemy bankiety i gale tematyczne, zapewniając dobrą zabawę w wyszukanej formie.

 

Obsługa techniczna, scenografia i dekoracje

Tworzymy dekoracje zgodnie z przyjętą wcześniej konwencją, zamieniając nawet proste sale bankietowe w czarujące miejsca stworzone specjalnie na daną okazję. Dbamy również o elementy związane z obsługą techniczną – przygotowaniem sceny, nagłośnienia i oświetlenia.

 

Profesjonalna obsługa i wyjątkowi goście

Do tej pory na bankietach, które organizowaliśmy, nie brakowało wielkich gwiazd czy gości, jakich obecność była dla naszych Klientów kluczowa. Także i Ty możesz zlecić nam zaproszenie ważnych partnerów biznesowych i zadbanie o obecność na evencie gości specjalnych.

Agencja eventowa Szafa to grupa kreatywnych i doskonale znających się na organizacji eventów osób. Kochamy to, co robimy, i zawsze podchodzimy do pracy profesjonalnie, starając się dać z siebie wszystko.