Wydarzenia specjalne

 

Tworzymy niepowtarzalną atmosferę podczas wyjątkowych wydarzeń oraz eventów.

Organizacja eventów i imprez tematycznych, uroczyste otwarcia

Uroczyste otwarcia firm, hal produkcyjnych, biur czy innych, bardzo ważnych obiektów przedsiębiorstwa wymagają szczególnej oprawy, aby wyrazić charakter organizowanego wydarzenia. Specjalne bankiety, jubileusze oraz inne, prestiżowe imprezy charakteryzują się elegancją i dobrym stylem. Dlatego właśnie wrocławska Agencja eventowa Szafa jest idealnym wyborem, jako partner biznesowy, który zadba o przygotowanie dla Państwa każdego, nawet najbardziej ekskluzywnego wydarzenia. Podczas aranżacji oraz wyboru stylizacji ważnych uroczystości, najistotniejszą rzeczą dla nas, jest dołożenie wszelkich starań, aby tego typu imprezy odzwierciedlały rangę wydarzenia.

Atrakcje na eventy, technika sceniczna Wrocław

Tak ważne uroczystości nie mogą odbyć się bez odpowiedniej oprawy muzycznej oraz występów scenicznych. Dlatego podczas ważnych imprez takich, jak jubileusze oraz uroczyste gale wręczenia nagród, planujemy również wyjątkowe koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, artystów lokalnych lub zespołów zagranicznych. Zapewniamy profesjonalną technikę sceniczną, nagłośnienie, oświetlenie oraz scenografię i dekoracje, które uzupełniają całość i wprowadzają wspaniałą atmosferę. odbywające się na specjalnie przygotowanej scenie, oprawionej w odpowiednie dekoracje oraz profesjonalne efekty świetlne, które uzupełniają całość i wprowadzają wspaniałą atmosferę. Polecamy dodatkowe atrakcje na eventy. Na specjalne życzenie naszych klientów zaprosimy znanych i lubianych artystów, którzy swoją obecnością uświetnią każdą galę i jubileusz w charakterze konferansjera prowadzącego scenariusz wydarzenia i wręczającego nagrody dla zasłużonych pracowników. Programu dopełni niezwykły pokaz artystyczny na przykład obrazujący historię firmy w niecodzienny sposób.

Obsługa techniczna i multimedialna imprez Wrocław i cały Dolny Śląsk

Inauguracje, otwarcia nowych obiektów, czy wmurowanie kamienia węgielnego pod nową inwestycję to niezwykle ważne wydarzenia w życiu każdej firmy. Dbamy o wyjątkową i profesjonalną scenerię, dzięki której każdy event odbywa się w atmosferze dobranej do rangi wydarzenia. Dokładamy również wszelkich starań, aby organizowane przez nas  wydarzenia specjalne obfitowały w atrakcje dla uczestników bankietu. Organizujemy doskonały catering, występy artystyczne, jak również obsługę fotograficzną oraz filmową w celu upamiętnienia krok po kroku wszystkich elementów eventu.

atrakcje na eventy wrocław

Profesjonalne wieczory tematyczne i organizacja eventów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z wieloma firmami, w naszej wrocławskiej agencji stworzyliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której eventy zorganizowane przez naszą firmę są wyjątkowo dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe, aby zaspokoić wymagania każdego z uczestników wydarzenia. Dobrze poznaliśmy wysublimowany gust, jak również nietypowe wymagania naszych klientów, którym bardzo przypadły do gustu styl i wyważony smak organizowanych przez nas imprez.

Możemy powiedzieć, że wiemy, czego oczekują od nas nasi klienci, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższą jakość eventów.

obsługa techniczna imprez, technika sceniczna wrocław