Imprezy plenerowe dla firm i pikniki rodzinne we Wrocławiu

 

Jesteśmy zawsze gdy potrzebujesz kreatywnego pomysłu na imprezę plenerową dla swoich pracowników oraz ich rodzin.

Organizacją imprez plenerowych zawsze zajmujemy się z ogromną satysfakcją! Sprzyjające przyjemnej atmosferze słońce, jakie pojawia się wraz z nadejściem sezonu letniego, dla całej załogi agencji eventowej Szafa oznaczać może tylko jedno – pełne świetnej zabawy pikniki rodzinne, a w tym dostarczające niezapomnianych wrażeń pikniki dla firm..

Imprezy plenerowe Wrocław

Tym, co łączy wszystkie eventy na świeżym powietrzu, jest czekające na naszą firmę kolejne wyzwanie. Każdego roku mamy szansę być organizatorami imprez plenerowych we Wrocławiu oraz jego okolicach. Do powierzonych nam zadań podchodzimy z energią, śmiało puszczając wodze fantazji przy poszukiwaniu pomysłów oraz z zapałem realizując gotowy, wspólnie omówiony wcześniej plan.

Organizacja pikników – pokazujemy, że wszystko jest możliwe

Zdobywane latami doświadczenie w organizacji pikników, nauczyło nas, że niemożliwe nie istnieje. Powtarzamy to za każdym razem, gdy Klienci opowiadają nam o swoich oczekiwaniach i związanych ze zbliżającym się wydarzeniem wyobrażeniach. Do wszystkich przedstawianych nam sugestii podchodzimy z radością, rzetelnie zabierając się za ich urzeczywistnianie.

Pikniki firmowy Wrocław? Przechodzimy najśmielsze oczekiwania

Prawdziwym polem do popisów staje się jednak sytuacja, w której Klienci decydują się w pełni zaufać naszej kreatywności. Takie momenty przekonują także i nas, że Szafa jest w stanie pomieścić naprawdę niewyczerpane ilości pomysłów! Gdy przedstawione Klientom propozycje pikniku firmowego zyskują poparcie, przechodzimy do dalszych etapów – błyskawicznych, lecz niezwykle przy tym dokładnych działań, zgodnych z ustaloną przez obie strony szczegółową ofertą.

piknik rodzinny wrocław

Bardzo często zdarza się, że dla imprez urządzanych na świeżym powietrzu szukamy motywu przewodniego. Szykujemy wtedy specjalne stroje, wymyślne dekoracje oraz pasujące do całości gry, zabawy i pokazy artystyczne. Imprezy tematyczne w plenerze bardzo często wykorzystywane są w trakcie eventów dla rodzin z dziećmi, bo to właśnie tam widok Indianina czy innej postaci znanej z ulubionych bajek, wywołuje takie emocje.

Doświadczenie przekonuje nas jednak, że i dorosłym możliwość przeniesienia się w inny świat sprawia dużo frajdy. Duża część przygotowanych przez nas tematycznych pikników dla firm okazała się doskonałą okazją na integrację pracowników. Bogaty w różnorodne atrakcje plenerowe program angażował uczestników imprezy, pozwalając na świetną zabawę i udany wypoczynek.

Pikniki dla firm na terenie Wrocławia i w jego okolicach

Dbamy o zapewnienie dla pikniku rodzinnego godnej zaufania i bezpiecznej lokalizacji, wybierając spośród testowanych już przez nas wcześniej latami miejsc piknikowych na terenach Wrocławia i okolic. Dzięki temu mamy pewność, że uda nam się zrealizować nawet najbardziej śmiały plan, zapewniając w nim atrakcje na eventy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Pikniki rodzinne – zapewniamy ciekawe zabawy, konkursy i niezbędny sprzęt

Piknikom rodzinnym towarzyszą przygotowane z myślą o najmłodszych uczestnikach zabawy, które prowadzą animatorzy. Nie brakuje też ciekawych konkursów, w których dzieci mogą zdobywać nagrody i uczyć się zdrowej rywalizacji. Częstym elementem wyposażenia w trakcie organizowania imprez dla dzieci stają się dmuchane zamki, trampoliny oraz zjeżdżalnie, liczne stoiska z watą cukrową i ulubionymi przekąskami maluchów. Wiemy, co sprawia dzieciom najwięcej radości!

pikniki dla firm wrocław